Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Carrello Wózek Alfa 2w1 Cloud Grey

Carrello Wózek Alfa 2w1 Cloud Grey

1 880,00 zł brutto

1880 netto

7 dni
Ilość
Towar dostępny w magazynie

RAMA I KOŁA

Solidna i lekka, dzięki geometrii przekroju, aluminiowa rama z teleskopową regulacją wysokości uchwytu rodzicielskiego, w czterech pozycjach i sparowanym hamulcem.

Uchwyt
rodzicielski wózka jest pokryta eko-skórą, co oprócz estetycznej przyjemności pozwala zminimalizować poślizg dłoni i przewijanie w czasie upałów. Powłoka jest trwała i łatwa w utrzymaniu.
Po złożeniu stoi zarówno poziomo na czterech kołach, jak i pionowo. Blokuje się przed przypadkowym składaniem i rozkładaniem. Zajmuje niewiele miejsca zarówno w domu, jak i w samochodzie.
Kosz zwiększa swoją objętość dzięki dodatkowej sekcji.
Wkładka z eko-skóry ekologicznej na zewnątrz kosza ułatwia czyszczenie w przypadku zabrudzenia.
Przednie koła obracają się o 360°, są zamocowane w pozycji "prosto" . Wszystkie koła są szybko zwalniane. Materiał kół PU. Wszystkie koła szybko się zdejmują. Materiał kół PU.

GONDOLA
Gondola wykonana jest zgodnie z najnowszymi technologiami i wymaganiami nowoczesnego wózka i jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 6 miesiąca życia, o wadze nie większej niż 9 kg.
Korpus gondoli wykonany jest z gęstej wielowarstwowej tkaniny, ma działanie hydrofobowe i ochronę przed promieniowaniem UV upf 50.
- Uchwyt do przenoszenia gondoli zintegrowany z kapturem. Dodatkowa sekcja pod wodoodpornym zamkiem błyskawicznym, zwiększa rozmiar kaptura, jest zdejmowany daszek. Kaptur można zablokować w jednej z 3 pozycji,
naciskając dwa przyciski.
- Podstawa gondoli jest sztywna. Nachylenie oparcia ustawia się w dwóch pozycjach (180 ° i 170°) za pomocą mechanizmu podnoszenia oparcia.
- Odpowietrzanie gondoli jest regulowane przez różne pozycje zaworu zamykającego siatkowe okno, co pozwala na regulację intensywności dopływu powietrza. Zawór jest wyposażony w magnetyczne blokady położenia. W chłodnym czasie izolowane okno wentylacyjne jest całkowicie zamknięte na zamek błyskawiczny.
- Materac w pokrowcu oraz tekstylia wewnętrzne gondoli wykonane są w 100% z bawełny, zdejmowane do prania.
SIEDZISKO SPACEROWE
Blok spacerowy przeznaczony jest dla dzieci o wadze nie większej niż 22 kg i wieku do 3 lat.
Tekstylia siedziska spacerowego mają działanie hydrofobowe i ochronę przed promieniowaniem UV upf 50.
Montuje się na ramie zarówno w kierunku jazdy, jak i w kierunku przeciwnym do ruchu wózka, kompaktnie składa się wraz z ramą wózka w dowolnym kierunku montażu siedziska.
Blok spacerowy "rośnie" wraz z dzieckiem:
- Oparcie wykonane jest z wytrzymałego hipoalergicznego tworzywa sztucznego, z funkcją wentylacji. Kaptur jest wyposażony w dodatkową sekcję pod wodoodpornym zamkiem błyskawicznym, co pozwala zwiększyć jego rozmiar. Okno widokowe pozwoli obserwować dziecko.
- Oparcie i podnóżek spacerówki mają 3 pozycje nachylenia:
"siedząca","leżąca", "półsiedząca". Zmieniają swoją pozycję niezależnie od siebie.
- Pięciopunktowe, regulowane pasy bezpieczeństwa z odblaskami, obrotowy zderzak i pas pachwinowy zapewnią dziecku odpowiednie bezpieczeństwo.

W skład zestawu wózka wchodzi:
Pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek
Moskitiera
Plecak
z mocowaniami do ramy, przegródkami na dwie butelki, zewnętrznymi i
wewnętrznymi kieszeniami zapinanymi na zamek.
wysokość oparcia 47 cm


Masa NETTO: 15,2
Masa BRUTTO: 17,1
Wymiary opakowania:
45х32х89 cm


Wyposażenie:
- rama wózka
- koła
- gondola z materacem
- pokrowiec na nóżki do gondoli
- cofania siedzisko spacerowe
- Pałąk do spacerówki
- pokrowiec na nóżki do spacerówki
- kosz na zakupy
- plecak
- folia przeciwdeszczowa
- moskitiera
- instrukcja
- karta gwarancyjna

Wózek składa się z trzech modułowych bloków:
- gondola
- spacerowy blok
- i lekka, wytrzymała aluminiowa rama z kołami.

Carrello
alfa2w1

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.