Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Coto Baby Fotelik Samochodowy Bari Dark Grey Melange 13 15-36kg Isofix

420,00 zł brutto

420 netto

7 dni

Coto Baby Bari możesz zamocować w samochodzie na dwa sposoby:

-  Isofix

- Pasy

Ilość
Towar dostępny w magazynie

Coto Baby Fotelik Samochodowy Bari 15-36kg Isofix 

Fotelik samochodowy Coto Baby Bari przeznaczony jest do użytkowania w grupie II (15-25 kg) i III (22-36 kg). Jeśli w takim razie twoje maleństwo niedługo wyrośnie ze swojego dotychczasowego fotelika, poświęć proszę chwilę, by zapoznać się z tym fotelikiem. 

Instalacja

Coto Baby Bari możesz zamocować w samochodzie na dwa sposoby:

- Jeśli twój samochód posiada system Isofix, wystarczy, że wysuniesz złącza fotelika i wciśniesz je w odpowiednie otwory w kanapie samochodu. O właściwym zamontowaniu fotelika poinformuje cię kliknięcie oraz zielony kolor wskaźnika poprawnego montażu. Isofix jest doceniany zwłaszcza przez rodziców, którzy często przekładają fotelik z jednego samochodu do drugiego. A to ze względu na to, że aby odpiąć fotelik z Isofix'em wystarczy zwolnić złącza przy pomocy dwóch przycisków. 

- W samochodzie, który nie posiada złączy Isofix, kwestia montażu fotelika również jest bardzo prosta. Umieść fotelik Coto Baby Bari na kanapie samochodu, posadź w nim małego pasażera i zapnij trzypunktowy pas samochodowy prawie tak samo jak w przypadku dorosłego pasażera. Jedyna różnica polega na tym, że pas powinien przechodzić przez oznaczone na korpusie prowadnice (czerwony kolor na zdj.). Jeśli przewozisz fotelik nieprzypięty Isofix'em, zabezpiecz go pasem samochodowym nawet wtedy, gdy nie siedzi w nim maluch.

Więcej funkcji

W foteliku Coto Baby Bari maluszek siedzi głęboko, dzięki czemu jest zabezpieczony przed wysunięciem się z siedziska. Szerokie ścianki boczne wraz z zagłówkiem skutecznie chwytają małego pasażera w razie kolizji bocznej, co chroni go przed urazami m.in. głowy i szyi.

Zagłówek fotelika Bari posiada regulację wysokości. Prowadnica pasa samochodowego umieszczona w zagłówku unosi się wraz z nim, dzięki czemu część piersiowa pasa zawsze jest ustawiona odpowiednio do wzrostu dziecka. Pomiędzy ramieniem dziecka a dolną krawędzią zagłówka powinna być zachowana odległość dwóch centymetrów. 

System ochrony bocznej w foteliku Coto Baby Bari możesz zamontować z jego prawej lub lewej strony - zawsze po stronie drzwi samochodu. System ASIP składa się z części nieruchomej (po jednej na każdej ścianie bocznej fotelika) oraz elementu ruchomego, który wpinasz w zależności od miejsca zamocowania fotelika. Montaż jest bardzo prosty: wciśnij przycisk, wsuń element i gotowe. 

ASIP ma za zadanie przejąć na siebie część energii w przypadku kolizji bocznej.

Coto Baby

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.