Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Linelo Niania Elektroniczna Babyline 8.1

Linelo Niania Elektroniczna Babyline 8.1

499,00 zł brutto

499 netto

14 dni

Lionelo Babyline 8.1 to nowoczesna niania elektroniczna, która daje możliwość obserwowania aktywności dziecka zarówno w ciągu dnia, jak i podczas snu. Szeroki zakres widzenia i duży zasięg działania urządzenia, a także możliwość sparowania go nawet z 4. innymi kamerami pozwala stworzyć multipunktowy system monitoringu, dzięki któremu rodzice będą w stanie lepiej zadbać o potrzeby i bezpieczeństwo pociechy.

Ilość
Możliwość zamówienia. Dostawa do 7 dni roboczych.

Całodobowy monitoring

Babyline 8.1 to nowoczesna niania elektroniczna, która pozwala monitorować aktywność dziecka przez całą dobę bez konieczności przebywania z maluszkiem w jednym pokoju. Urządzenie wyposażono w tryb nocny, dzięki któremu rejestrowany obraz pozostaje wyraźny nawet przy zachowaniu zupełnej ciemności w pomieszczeniu. Zainstalowane w produkcie diody IR nie emitują czerwonego światła, dzięki czemu nie zakłócają w żaden sposób snu dziecka.

Dwustronna komunikacja

Urządzenie posiada wbudowany moduł dwustronnej komunikacji. Szeroki kąt widzenia o zakresie 110° gwarantuje podgląd dużego fragmentu monitorowanej przestrzeni. Babyline 8.1 jest wyposażony w funkcję detekcji ruchu i dźwięku. Oznacza to, że kiedy dziecko się poruszy lub zacznie płakać, wygaszony dotąd ekran, pozostający w trybie czuwania, podświetla się. Zasięg działania elektronicznej niani Babyline 8.1 wynosi do 50. metrów w pomieszczeniach zamkniętych oraz do 300. metrów na otwartej przestrzeni.

Duży ekran i wytrzymała bateria

Niania elektroniczna Babyline 8.1 posiada duży ekran o przekątnej 4,3 cala. Kolorowy wyświetlacz urządzenia umożliwia dwukrotne powiększenie obrazu. Rejestrowany widok jest płynny i nie notuje żadnych opóźnień. Produkt dysponuje wytrzymałą baterią o pojemności 1850 mAh, a system oszczędzania energii VOX dba o to, by czas pracy urządzenia osiągał nawet do 9. godzin bez konieczności jego ładowania.

Multipunktowy system obserwacji

Urządzenie pozwala na sparowanie do 4. kamer z opcją ich montażu w kilku pomieszczeniach. Niania Babyline 8.1 dysponuje rozbudowanym systemem alarmów i powiadomień, które uzupełniają funkcję monitorowania aktywności dziecka. Ponadto produkt posiada termometr kontrolujący poziom temperatury w pokoju maluszka. Gamę wszechstronnych funkcji niani elektronicznej uzupełnia możliwość włączenia wgranych kołysanek oraz regulacja ich głośności.

Lionelo
babyline8.1

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.