Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Lionelo Łóżeczko Turystyczne Vera Grey

Lionelo Łóżeczko Turystyczne Vera Grey

399,00 zł brutto

399 netto

14 dni

Nowoczesna stylistyka oraz niezwykła funkcjonalność to cechy charakterystyczne modelu Lionelo Vera. Produkt może pełnić rolę łóżeczka turystycznego, kołyski, a także kojca. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, systemowi szybkiego składania oraz kółkom zapewniającym większą mobilność Vera sprawdza się zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu, zapewniając dziecku komfortowy wypoczynek.

Ilość
Możliwość zamówienia. Dostawa do 7 dni roboczych.

Wszechstronność i bezpieczeństwo

Łóżeczko Lionelo Vera to uniwersalny produkt, który łączy w sobie funkcje łóżeczka turystycznego, kołyski oraz kojca. Mebel został wyposażony w kółeczka, dzięki czemu oferuje wysoki poziom mobilności.

Produkt przeszedł wieloetapową weryfikację oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Model Vera spełnia wymagania określone przez europejski standard bezpieczeństwa EN 1130. Łóżeczko jest objęte dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Łatwe składanie do kompaktowych rozmiarów

Lekką aluminiowo-stalową konstrukcję łóżeczka Vera można złożyć do niewielkich rozmiarów, co ułatwia jego transport i przechowywanie. Dodatkowo produkt został wyposażony w blokadę LockGuard, która zabezpiecza mebel przed przypadkowym złożeniem.

Model Lionelo Vera został wyposażony w miękki materac z wysokiej jakości elastycznej pianki oraz w ścianki boczne z przejrzystej siatki. Wszystkie elementy mebelka posiadają zaokrąglone krawędzie. Obicie wykonano z łatwej do utrzymania w czystości i wytrzymałej melanżowej tkaniny o strukturze lnu.

Lionelo
veragrey

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.