Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Lionelo Łóżeczko Turystyczne Thomi Pink Baby

Lionelo Łóżeczko Turystyczne Thomi Pink Baby

399,00 zł brutto

399 netto

14 dni

Łóżeczko 2 w 1 Thomi to wysokiej jakości produkt, który może towarzyszyć dziecku od pierwszych dni życia. Stabilna i funkcjonalna konstrukcja, inteligentne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa oraz komfortowy materac tworzą przestrzeń, w której maluszek może się bawić i odpoczywać.

Ilość
Możliwość zamówienia. Dostawa do 7 dni roboczych.

Wszechstronność i wysoka jakość

Wszechstronne łóżeczko 2 w 1 Thomi łączy cechy łóżeczka turystycznego oraz kojca. Szerokie zastosowanie mebla powoduje, że sprawdza się on nie tylko w domowych wnętrzach, ale także poza ich obrębem. Mebel przeszedł szereg wewnętrznych kontroli oraz został przetestowany w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wymogi określone europejskim standardem bezpieczeństwa EN 716 oraz EN 12221. Objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Funkcjonalne rozwiązania

Łóżeczko turystyczne Thomi umożliwia ustawienie materaca w 2. poziomach: wysokim, dla dzieci, które jeszcze samodzielnie nie podnoszą się i nie siadają, oraz niskim, dla starszych użytkowników. Dzięki tej opcji model Thomi można również używać w formie kojca. Stalowa konstrukcja łóżeczka została wyposażona w system LockGuard, który zabezpiecza mebel przed przypadkowym złożeniem. Do zestawu dołączono praktyczny przewijak oraz funkcjonalne kieszenie na akcesoria. Produkt dysponuje również wejściem bocznym zapinanym na zamek.

Przytulna przestrzeń i wielofunkcyjny materac

Podłoże łóżeczka zostało wykonane z miękkiej pianki o podwyższonej elastyczności, dzięki czemu może pełnić rolę wygodnego materaca oraz bezpiecznej maty do zabawy. Od pierwszych dni o rozwój wyobraźni i motoryki maluszka dba karuzela z interaktywnymi zabawkami. Obicie łóżeczka wykonano z melanżowego materiału o strukturze lnu, który jest łatwy do utrzymania w czystości.

Łatwe składanie i kompaktowe rozmiary

Dzięki 2. kółkom wyposażonym w blokady łóżeczko Thomi daje się łatwo przesuwać wewnątrz mieszkania, a 2. solidne nóżki zapewniają mu znakomitą stabilność. Produkt można w bardzo prosty sposób złożyć do kompaktowych rozmiarów. Do zestawu łóżeczka dołączono wytrzymałą torbę transportowo-ochronną umożliwiającą jego bezproblemowe przewożenie.

Lionelo
thomypinkbaby

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.