Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Lionelo Łóżeczko Turystyczne Stefi Navy

Lionelo Łóżeczko Turystyczne Stefi Navy

229,00 zł brutto

229 netto

14 dni

Model Stefi to wygodne łóżeczko i kojec w jednym, który sprawdzi się zarówno podczas krótkich wyjazdów, jak i zabawy w domu. Wielofunkcyjność produktu odpowiada na zapotrzebowanie użytkowników ceniących sobie mobilność i bezpieczeństwo. Dzięki łatwemu systemowi składania i rozkładania, kółkom do przemieszczania i torbie transportowej Lionelo Stefi można wszędzie ze sobą zabrać.

Ilość
Możliwość zamówienia. Dostawa do 7 dni roboczych.

Więcej niż łóżeczko turystyczne

Lionelo Stefi można używać zarówno w formie łóżeczka turystycznego, jak i kojca. Produkt posiada system szybkiego składania do kompaktowych rozmiarów, a stabilna konstrukcja oraz blokada LockGuard chronią mebel przed przypadkowym złożeniem.

Łóżeczko przeszło szereg wewnętrznych kontroli oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Spełnia wszystkie kryteria europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 716. Produkt został objęty dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Bezpieczeństwo i wygoda najmłodszych

Łóżeczko zostało wyposażone w wyprofilowane plastikowe nakładki przykrywające ostre krawędzie mebla. Stefi posiada wysokie ścianki wykonane z przewiewnej siateczki, która zapewnia swobodny przepływ powietrza, oraz boczne wejście zapinane na zamek. Do zestawu produktu dołączono miękką matę wykonaną z elastycznej pianki oraz torbę transportową. Dzięki 2. kółkom z blokadą zapobiegającą niekontrolowanemu przemieszczaniu się mebla model Stefi wyróżnia się wysokim poziomem mobilności.

Lionelo
stefinavy

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.