Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Baby Ono Laktator elektryczny z aspiratorem do nosa  COMPACT PLUS NATURAL NURSING

Baby Ono Laktator elektryczny z aspiratorem do nosa COMPACT PLUS NATURAL NURSING

306,56 zł brutto

306.56 netto

7 dni

Laktator elektryczny COMPACT PLUS to unikalne na rynku urządzenie łączące wysokiej klasy laktator z aspiratorem do nosa. Wiemy jak ważne i jednocześnie trudne jest macierzyństwo dlatego sku-piamy swoje starania na dostarczeniu innowacyjnych rozwiązań tak aby zapewnić każdej mamie pomoc i komfort na jaki zasługuje.

Laktator cechuje się wysokim komfortem oraz wydajnością użytkowania. Lejek wykonany z mięk-kiego silikonu szczelnie obejmuje całą pierś, także w pozycji półleżącej. Zapewnia to większą wygodę podczas odciągania pokarmu, w szczególności kobietom po cesarskim cięciu.

Możliwość dopasowania siły ssania zwiększa jego skuteczność i wydajność podczas ściągania po-karmu. Jego cichy tryb pracy zapewnia dyskrecję, co umożliwia odprowadzanie mleka w każdym miejscu. Laktator jest prosty zarówno w obsłudze, montażu, jak i demontażu, a także dyskretny i wygodny w podróży. Istnieje możliwość karmienia butelką Natural Nursing zaraz po odciąganiu.

Pompę laktatora można podłączyć do aspiratora do nosa znajdującego się w zestawie. Aspirator przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt. Ma dużą i zarazem bezpieczną moc ssania, która pozwala na usunięcie wydzieliny z nosa. Dzięki temu umożliwia bezproblemowe oddychanie dziecka i spo-kojny sen. Pracuje zadziwiająco cicho, dlatego można z niego korzystać nawet, gdy dziecko śpi.

Wszystkie elementy laktatora wykonane są ze specjalnego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością niezawierającego Bisfenolu A. Laktator zasilany jest baterią akumulatorową.

Ilość
Towar dostępny w magazynie

Właściwości:

Laktator Babyono COMPACT PLUS oferuje 5 różnych trybów, które można dopasować do indy-widualnych potrzeb:

1. Tryb odciąganie

Siłę ssania można ustawić w zakresie od 1 do 7. Poszczególne poziomy różnią się siłą ssania – od niskiej do wysokiej.

2. Tryb podwójnej częstotliwości

Tryb łączący zalety naprzemiennego ssania z dużą i małą siłą. Cykl ssania o zmiennej sile (słabo – przerwa – mocno) skutecznie pomaga w pobudzaniu wklęsłych brodawek.

3. Masaż pobudzający

Zalecane jest uruchomienie masażu pobudzającego na 2–5 minut przed ociąganiem pokarmu.

4. Tryb 2 w 1

Cykl złożony z 8 ruchów masujących, po których następuje 1 ruch ssący. Tryb ten zalecany jest do kojenia bólu przepełnionych piersi i ich pobudzania w celu odciągania większej ilości pokar-mu w krótszym czasie.

5. Tryb aspiratora- dostosowany do funkcji aspiratora do nosa. Siłę ssania można ustawić w za-kresie od 1 do 3.

Dane techniczne:

W ZESTAWIE:

• Laktator

• głowica aspiratora do nosa z dwoma końcówkami

• silikonowy lejek

• butelka do karmienia Babyono Natural Nursing – 180 ml

• silikonowy smoczek anatomiczny 0m+

• ładowarka

• kosmetyczka – GRATIS

W celu jej naładowania należy podłączyć pompę laktatora do ładowarki, a następnie do gniazda prądowego. Ładowanie trwa około 5 h. W pełni naładowany laktator działa około 2,5 h.

Baby Ono
no971

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.