Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Lionelo Fotelik Samochodowy Olivier Black 9-36kg Isofix

Lionelo Fotelik Samochodowy Olivier Black 9-36kg Isofix

529,00 zł brutto

529 netto

7 dni

Elegancki fotelik samochodowy Oliver został zaprojektowany z myślą zarówno o młodszych, jak i starszych dzieciach (ważących od 15 do 36 kilogramów). Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają wzmocnienia strefy zagłówka oraz boków fotelika, a także 5-punktowe pasy. O komfortową podróż dbają z kolei 4-stopniowa regulacja oparcia oraz wygodna wkładka Dri-Seat.

Ilość
Towar dostępny w magazynie

Bezpieczeństwo w podróży i certyfikowana jakość

Solidna konstrukcja fotelika Lionelo Oliver została wzmocniona zarówno po bokach, jak i w strefie regulowanego zagłówka wyposażonego w dodatkową poduszkę. Dzięki mocnym 5-punktowym pasom z komfortowymi otulinkami mały pasażer bezpiecznie podróżuje, zachowując prawidłowe ułożenie ciała.

Fotelik samochodowy Oliver został poddany testom zderzeniowym zrealizowanym przez renomowane laboratorium Tass International. Przeszedł szereg wewnętrznych kontroli oraz testy przeprowadzone przez Ministerstwo Transportu Republiki Czeskiej. Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone normą ECE R44/04. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Wysoki komfort i elegancki design

Lionelo Oliver montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu ISOFIX i pasa Top Tether lub samochodowego pasa bezpieczeństwa. Produkt został wyposażony w głębokie wygodne siedzisko o 4-stopniowej regulacji pochylenia oparcia. Do fotelika dołączona została oddychająca wkładka redukcyjna opracowana w technologii Dri-Seat oraz wkładka lędźwiowa. Model Oliver otrzymał eleganckie elementy wykończenia z eko-skóry oraz miękką i przyjemną w dotyku tapicerkę, którą można odpiąć i wyprać w pralce.

Lionelo
olivierblack

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.