Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Lionelo Fotelik Samochodowy Hugo Leather Chili 15-36kg Isofix

Lionelo Fotelik Samochodowy Hugo Leather Chili 15-36kg Isofix

369,00 zł brutto

369 netto

14 dni

Fotelik samochodowy Lionelo Hugo przeznaczony jest dla dzieci, których waga mieści się w przedziale od 15 do 36 kilogramów. Jego sportowy charakter oraz masywna konstrukcja od pierwszego momentu budzą zaufanie. Szeroki zakres regulacji zagłówka, wygodne podłokietniki, a także zdejmowana tapicerka nadająca się do prania sprawiają, że model Hugo jest nie tylko bezpieczny, ale również komfortowy i łatwy w utrzymaniu.

Ilość
Możliwość zamówienia. Dostawa do 7 dni roboczych.

Wzmocniona struktura fotelika

Lionelo Hugo wyróżnia się solidną konstrukcją wyposażoną w panele boczne, minimalizujące siłę uderzenia w czasie wypadku, a także we wzmocniony regulowany zagłówek. Jego głębokość i struktura zapewniają skuteczną ochronę szyi i głowy maluszka. Produkt posiada również wygodne podłokietniki, które w razie kolizji zatrzymują pas na prowadnicy.

Produkt testowany zderzeniowo

Fotelik samochodowy Hugo przeszedł wieloetapową weryfikację i został poddany testom zderzeniowym zrealizowanym przez renomowane laboratorium Tass International. Produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa określone przez homologację ECE R44/04. Model Lionelo Hugo objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Funkcjonalność i montaż fotelika

Montaż fotelika Hugo jest szybki i intuicyjny. Produkt przeznaczony jest do instalacji przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu ISOFIX i/lub poprzez zapięcia fotelika pasami samochodowymi. Obie formy zabezpieczenia powodują, że Hugo zachowuje stabilną pozycję nawet podczas gwałtownego hamowania.

Komfortowe warunki podróżowania

Produkt dysponuje głębokim i miękkim siedziskiem, które dzięki optymalnemu profilowaniu skutecznie podtrzymuje ciało dziecka i zmniejsza obciążenie kręgosłupa. Zastosowanie podłokietników pozwala odciążyć ramiona i ręce, likwidując w ten sposób poczucie drętwienia. Łatwa w czyszczeniu tapicerka z elementami ekoskóry oraz masywna konstrukcja nadają modelowi Hugo sportowego charakteru. Fotelik dysponuje również dwoma chowanymi uchwytami na kubek lub butelkę

Lionelo
hugoleatherchili

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.