Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Lionelo Fotelik Samochodowy Beige Latte RWF Stone 0-36kg Isofix

Lionelo Fotelik Samochodowy Beige Latte RWF Stone 0-36kg Isofix

699,00 zł brutto

699 netto

14 dni

Bastiaan RWF to bardzo wygodny i bezpieczny fotelik samochodowy przeznaczony zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci. Liczne udogodnienia konstrukcyjne pozytywnie wpływają na łatwość jego montażu i zwiększają komfort podróży maluszka. Ponadto Bastiaan RWF oferuje przedłużony okres przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy – aż do osiągnięcia przez nie wagi 18. kilogramów. Fotelik został poddany testom zderzeniowym.

Ilość
Możliwość zamówienia. Dostawa do 7 dni roboczych.

Bezpieczna podróż

Fotelik Bastiaan RWF został wyposażony we wzmocnioną konstrukcję, energochłonne materiały, a także obszerne panele boczne. Gamę rozwiązań podnoszących poziom bezpieczeństwa produktu uzupełnia obustronny system SideProtect, pełniący rolę dodatkowej bariery podczas uderzeń bocznych. Model Bastiaan RWF posiada również 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko w optymalnej pozycji.

Testy zderzeniowe

Model Bastiaan RWF został poddany wieloetapowej weryfikacji oraz testom zderzeniowym zrealizowanym przez renomowane laboratorium Tass International. Produkt spełnia wszystkie wymogi określone przez normę ECE R44/04. Fotelik samochodowy objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Łatwy montaż i funkcjonalność fotelika

Dzięki zastosowaniu w modelu Bastiaan RWF podstawy obracanej o 360° dziecko może podróżować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Instalacja produktu przebiega szybko i łatwo, a zastosowanie rotacyjnej funkcji bazy zdecydowanie ułatwia rodzicom wkładanie i wyjmowanie maluszka z fotelika. System ISOFIX oraz dodatkowy pas Top Tether zapewniają jego właściwy montaż i podnoszą poziom bezpieczeństwa dziecka w czasie podróży.

Komfort i wszechstronność

Bastiaan RWF posiada regulację oparcia i zagłówka, co pozwala dostosować fotelik do wieku i potrzeb dziecka. W tym celu do zestawu produktu dołączono również wkładkę redukcyjną oraz wkładkę lędźwiową, a pasy bezpieczeństwa osłonięto otulinkami. Produkt posiada przyjemne w dotyku i łatwe w czyszczeniu obicie, a także demontowany daszek chroniący przed promieniami słonecznymi.

Lionelo
bastianrwfbeigelatte

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.