Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Lionelo leżaczek bujaczek Rita

Lionelo leżaczek bujaczek Rita

349,00 zł brutto

349 netto

14 dni

Bujaczek-leżaczek Rita to kompaktowy i lekki mebel, którego działanie oparte jest na dynamice naturalnych ruchów dziecka. Wytrzymała i stabilna konstrukcja wraz z 3-punktowymi pasami dba o bezpieczeństwo maleństwa podczas używania produktu. Z kolei prosty system składania i łatwość w przenoszeniu powodują, że bujaczek może towarzyszyć małemu użytkownikowi niemal podczas każdej podróży.

Ilość
Możliwość zamówienia. Dostawa do 7 dni roboczych.

Naturalna dynamika ruchu

Sposób działania bujaczka oparty jest na naturalnych ruchach dziecka, dzięki czemu zakres kołysania pozostaje w zgodzie z dynamiką ciała maluszka. Znakomicie wyprofilowane głębokie siedzisko produktu zapewnia właściwą pozycję ułożenia pleców i karku maleństwa. Bujaczek został wyposażony w 2-stopniową regulację oparcia, co sprawia, że świetnie sprawdza się zarówno podczas codziennych zabaw, jak i relaksujących drzemek.

Połączenie bezpieczeństwa i jakości

Lekka konstrukcja modelu Rita składa się ze stalowej ramy oraz stabilnej podstawy wykonanej z lakierowanej mieszanki drewna bukowego i topoli. Produkt posiada nakładki antypoślizgowe zapobiegające przesuwaniu się produktu podczas użytkowania. W celu zapewnienia ochrony przed wypadnięciem z leżaczka zastosowano 3-punktowe pasy z możliwością regulacji.

Bujaczek-leżaczek Rita przeszedł szereg wewnętrznych kontroli i uzyskał certyfikat laboratorium badawczego SGS. Mebel oferuje pełną zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 12790. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Wygoda i uniwersalna stylistyka

Bujaczek Rita dysponuje bawełnianą wkładką dla najmłodszych dzieci, która zapewnia wyższy poziom dopasowania do siedziska. Tapicerkę produktu łatwo jest utrzymać w czystości poprzez przetarcie powierzchni wilgotną ściereczką lub jej ręczne pranie w temperaturze 30 °C. Stonowane kolory obicia i uniwersalny skandynawski design powodują, że mebel świetnie wpisuje się niemal w każdy rodzaj wystroju wnętrz.

Kompaktowe rozmiary i łatwość w transporcie

Produkt można używać właściwie od razu po wyciągnięciu z opakowania. Łatwa w obsłudze lekka konstrukcja powoduje, że za pomocą jednego ruchu można złożyć mebel do płaskiej pozycji. Dzięki temu nie zajmuje on dużo miejsca i świetnie sprawdza się zarówno w przechowywaniu, jak i w podróży.

Lionelo
Rita

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.