Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Wózek dziecięcy - który wybrać?

Posted By: Sklep Junior w: Blog On:

Pierwszy spacer z niemowlakiem to dla całej rodziny niezwykła chwila. Warto zadbać o to, aby zarówno najbliższe, jak i kolejne wyjścia na świeże powietrze przebiegało dla wszystkich w pełnym komforcie. Jeszcze przed narodzinami warto zastanowić się nad tym, jakiego typu wózek dziecięcy wybrać. W sprzedaży dostępnych jest kilka ciekawych opcji.

Wózek dla dziecka – rodzinny niezbędnik

Gdyby nie ten sprytny wynalazek, niemowlę nie mogłoby cieszyć się z chwil spędzanych nie dość, że na świeżym powietrzu, to na dodatek w kojącym ruchu. Wózek to niezbędne wyposażenie każdego świeżo upieczonego rodzica. Pozwala nie tylko zająć się maleństwem, ale także rozbawić lub ukoić je do snu. Przyjemne, lekkie bujanie podczas spaceru uspokaja, a przebywanie na zewnątrz dotlenia dziecko i uczy je nowych rzeczy. Dlatego, jeśli jeszcze nie kupiliście takiego pojazdu, najwyższy czas to zrobić. Tylko który z nich wybrać? Sprawdźmy dostępne opcje.

Macie kilka opcji do wyboru. W sprzedaży najczęściej dostępne są konstrukcje 2w1 lub 3w1 - wózki, które łączą w sobie kilka różnych wariantów. Można zdecydować się na wersję z gondolą, która chroni niemowlę przed słońcem i wiatrem, kompaktową spacerówką, a nawet fotelikiem samochodowym. Im nowocześniejszy model, tym więcej dodatkowych opcji, takich jak możliwość złożenia, regulacja zagłówka, pasy bezpieczeństwa czy torba na akcesoria dla dziecka. Na początku warto wozić niemowlaka w gondoli, a potem przesadzić go do spacerówki, gdy już podrośnie i zacznie interesować się tym, co znajduje się wokół.

Który wariant wybrać?

Decyzja, który wózek dziecięcy będzie tym odpowiednim, zależy od tego, jak często będziecie wychodzić na spacery. Znaczenie będzie miało to, czy ograniczycie się wyłącznie do pieszych wycieczek, czy rozważacie również przejażdżki samochodem lub poruszanie się komunikacją miejską. Należy również rozwiać wątpliwości związane z tym, jak długo chcecie spacerować z maluszkiem. Wystarczy jednak przyjrzeć się kilku opcjom, które oferujemy, aby dokonać właściwego wyboru!

Related by Tags

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień