Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Foteliki samochodowe dla dzieci

Bezpieczeństwo podczas podróży to podstawa! W przypadku niemowląt oraz małych dzieci (poniżej 12 roku życia lub mierzących mniej niż 135 cm) trzeba jednak zadbać o specjalne, dodatkowe środki ostrożności. W naszym sklepie internetowym znajdziesz atestowane foteliki samochodowe dla dzieci i niemowląt zaprojektowane w taki sposób, aby zagwarantować im maksymalny poziom ochrony. Siedziska samochodowe są w tym celu wyposażone w dodatkowe ścianki po prawej i lewej stronie, aby przyjąć część uderzenia w razie kolizji bocznej. Do tego maluch siedzi na tyle głęboko w foteliku, że nie ma możliwości, aby przez przypadek się z niego wysunął.

W naszym sklepie internetowym oferujemy modele dostosowane do potrzeb różnych grup wiekowych, dlatego też nieważne, czy podróżujesz samochodem z niemowlęciem czy kilkulatkiem – z łatwością znajdziesz dopasowany produkt. Polecamy szczególnie te artykuły, które zostały wyposażone w Isofix – innowacyjny sposób montowania fotelika gwarantujący jego stabilność podczas jazdy.

Przed zakupem warto sprawdzić, czy dane siedzisko jest dopasowane do konkretnych potrzeb. Nie wszystko jednak można sprawdzić na stronie internetowej. Dlatego też serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego! Sprawdź na żywo, czy dane siedzisko spełnia Twoje wymagania i – co najważniejsze – czy Twojemu dziecku jest w nim wygodnie. Nasi doradcy są gotowi służyć wszelką pomocą!

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Back to home